Escort Ogrodzieniec
Allegra
Slaskie, Ogrodzieniec
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 146cm |
| Waga | 60kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 2000 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 2500 zł | +70 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Finał na ciało | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Masaż na cztery ręce – czyż nie brzmi to kusząco? Wyobraź sobie sesję relaksacyjną wtowarzystwie dwóch wybranych przez Ciebie masażystek.
Gilda
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 151cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 1200 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 1800 zł | +80 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Wielokrotność | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Na spotkaniu postaram się żebyś poczuł się wspaniale i był w pełni zrelaksowany.
Daniela
Minetka Ogrodzieniec
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 151cm |
| Waga | 53kg |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 3500 zł | +100€ |
| Wyjazdy | 180 zł | 3000 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
Zapraszam Ania
Larissa
fbg(dopłata), Slaskie
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 167cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 92-64-92 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 280 zł | 1200 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 350 zł | 1000 zł | +70 zł |
Włosy
Rude
Uslugi
| Dominacja | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
Zapraszam na spotkania erotyczne konkretnych Panów
Blanche
Delikatne pocałunki
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 150cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 86-62-86 |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 2200 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 3500 zł | +100 zł |
Włosy
Brąz
Uslugi
| Piss | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Cześć chłopaki! Przy blasku świec i nastrojowej muzyce...
Didiana
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 150cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 2000 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 1000 zł | +90 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
NIE PRZYJMUJE UKRAIŃCÓW !!! Z pewnością cenisz sobie kameralną atmosferę, wysoką kulturę osobistą, dużą dawkę uśmiechu i nieskrępowany sex...
Lucrezia
Slaskie, Ogrodzieniec
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 148cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 80 zł | 1200 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 2200 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| 69 | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
| Piss | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
Zapraszam fanów na prawde głębokiego gardła, oraz analka...
Dolphin
Slaskie, Ogrodzieniec
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 159cm |
| Waga | 47kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 1800 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 2800 zł | +90 zł |
Narodowość
Rosyjski
Uslugi
| Finał na ciało | ![]() |
| Oral | ![]() |
| Pieszczoty | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetish | ![]() |
Zapraszam miłych panòw.


























Nie lubi anonimowych






