Masa偶 erotyczny 艁aziska G贸rne
Allegriya
Slaskie, 艁aziska G贸rne
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 175cm |
| Waga | 48kg |
| Biust | Ma艂e |
Cennik
| 1 godz | Ca艂膮 noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 z艂 | 1000 z艂 | +80 z艂 |
| Wyjazdy | 80 z艂 | 3000 z艂 | +90 z艂 |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Masa偶 | ![]() |
| Zmiany pozycji | ![]() |
| BDSM | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Sex to moje drugie imi臋 :)) uwielbiam d艂ugie pieszczoty i gor膮cych m臋偶czyzn, szpilki pi臋kn膮 bielizn臋 seksowne zabawki...Kobieta powinna mie膰 to Co艣:)) i ja to mam.
Yvette
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 157cm |
| Waga | 67kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 280 z艂 | 2200 z艂 | +90 z艂 |
| Wyjazdy | 100 z艂 | 2200 z艂 | +80 z艂 |
Oczy
Br膮zowe
Sex servis
| fbg(dop艂ata) | ![]() |
| 69 | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Zdj臋cia s膮 moje.
Anetta
Wielokrotno艣膰 艁aziska G贸rne
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 149cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 z艂 | 800 z艂 | +60锟?/td> |
| Wyjazdy | 350 z艂 | 3500 z艂 | +70 z艂 |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Lodzik | ![]() |
| Wielokrotno艣膰 | ![]() |
| Piss | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Sex hiszpa艅ski | ![]() |
Z przyjemno艣ci膮 zawsze przyje偶d偶am pi臋kna, elegancka, aby sprawi膰 Ci przyjemno艣膰 r贸wnie偶 wizualn膮.
Valeria
fbg(dop艂ata), Slaskie
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 179cm |
| Biust - Talia - Po艣ladki | 83-64-90 |
| Biust | Du偶e |
Cennik
| 1 godz | Ca艂膮 noc | +1 godz | |
| W lokalu | 80 z艂 | 2200 z艂 | +100锟?/td> |
| Wyjazdy | 120 z艂 | 3000 z艂 | +90 z艂 |
W艂osy
Blond
Uslugi
| Seks | ![]() |
| Nami臋tny seks | ![]() |
| Lodzik g艂臋boki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
mam nadziej臋, ze ugasisz moje podniecenie i doprowadzisz mnie do orgazm贸w...
Genevra
Rimming
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 176cm |
| Biust - Talia - Po艣ladki | 83-59-93 |
| Biust | Ma艂e |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 120 z艂 | 3000 z艂 | +50锟?/td> |
| Wyjazdy | 300 z艂 | 1800 z艂 | +50 z艂 |
W艂osy
Ciemny br膮z
Uslugi
| Wielokrotno艣膰 | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz st贸p | ![]() |
Spotkania umawiam osobi艣cie. Wygl膮dam naprawd臋 jak super ostra suka i taka w艂a艣nie jestem.
Nina
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 158cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | Ma艂e |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 z艂 | 3000 z艂 | +60 z艂 |
| Wyjazdy | 100 z艂 | 800 z艂 | +90 z艂 |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Fina艂 na twarz | ![]() |
| Anal | ![]() |
Sex servis (Extra)
| M臋ski anal | ![]() |
Jestem 艂adn膮, zmys艂ow膮, s艂odk膮 dziewczynk膮 o nienagannej figurze modelki, aksamitnym cia艂ku i du偶ym temperamencie. Chc臋, 偶eby mnie wyruchali.
Angelina
Slaskie, 艁aziska G贸rne
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 177cm |
| Waga | 48kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 280 z艂 | 1500 z艂 | +60 z艂 |
| Wyjazdy | 150 z艂 | 900 z艂 | +70 z艂 |
Oczy
Br膮zowe
Sex servis
| Minetka | ![]() |
| Zmiany pozycji | ![]() |
| Fina艂 na twarz | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Pokazy dla fetyszyst贸w | ![]() |
Witam.
Estelle
Slaskie, 艁aziska G贸rne
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 174cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 z艂 | 2000 z艂 | +90 z艂 |
| Wyjazdy | 300 z艂 | 800 z艂 | +90 z艂 |
Narodowo艣膰
Latynoski
Uslugi
| Nami臋tny seks | ![]() |
| Anal | ![]() |
| Seks w gumce | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Na spotkaniach zawsze jestem mi艂a, u艣miechni臋ta, zaanga偶owana i dbam o to by osoba mnie odwiedzaj膮ca sp臋dzi艂a cudownie ten czas i wysz艂a ode mnie spe艂niona i szcz臋艣liwa.
Milena
Slaskie, 艁aziska G贸rne
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 174cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Ca艂膮 noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 z艂 | 1000 z艂 | +100 z艂 |
| Wyjazdy | 350 z艂 | 900 z艂 | +70 z艂 |
W艂osy
Ciemne
Sex servis
| Dominacja | ![]() |
| Seks w r贸偶nych pozycjach | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Witam ci臋 kochanie jestem subteln膮 pi臋kn膮 inteligentn膮 kobiet膮 zapraszam mi艂ych i kulturalnych pan贸w.
Agrippina
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 169cm |
| Waga | 57kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 280 z艂 | 1000 z艂 | +80 z艂 |
| Wyjazdy | 180 z艂 | 1000 z艂 | +80 z艂 |
Miasto
艁aziska G贸rne
Uslugi
| Masa偶 | ![]() |
| Fina艂 na piersiach | ![]() |
| Fina艂 na piersiach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Pokazy dla fetyszyst贸w | ![]() |
Zapraszam Ci臋 na dyskretne spotkanie do mojego prywatnego mieszkania.



























M艂oda nimfomanka





