Seks ogłoszenia Sopot
Benigna
Pomorskie, Sopot
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 178cm |
| Waga | 56kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 2200 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 400 zł | 1800 zł | +50 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Rozmowa | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Uległość | ![]() |
Zapraszam kulturalnych i zdecydowanych Panów na prywatne spotkania pełne czułości i namiętności w zaciszu dyskretnego apartamentu.
Ambre
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 161cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 800 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 1200 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Finał w ustach | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Jeśli chcesz to po prostu do mnie dzwoń
Florence
Oral Sopot
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 164cm |
| Waga | 66kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 400 zł | 2000 zł | +50€ |
| Wyjazdy | 180 zł | 1800 zł | +90 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Gfe | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
Mam na imię Ksenia.
Nadine
Dyskrecja, Pomorskie
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 152cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 88-59-93 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 800 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 120 zł | 2200 zł | +90 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Uslugi
| Pieszczoty | ![]() |
| Anal | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Titjob | ![]() |
Nasza oferta: drink bar, 4 pokoje, striptiz, lesbian show, wyuzdana domina, dojazd do Ciebie.
Renata
Pieszczoty
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 170cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 84-65-87 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 1500 zł | +100€ |
| Wyjazdy | 400 zł | 900 zł | +90 zł |
Włosy
Brązowe
Uslugi
| Pocałunki | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
| Gfe | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
A teraz zasmakuj języczkiem jaka jestem słodka...tam na dole...równocześnie wkładając mi w dziureczkę języczek, paluszek i wibratorek...
Venus
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 169cm |
| Waga | 47kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 400 zł | 2800 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 1200 zł | +90 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Fetysze | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Seks | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Piss | ![]() |
Spotkania odbywają się tylko i wyłącznie u mnie Cześć chłopaki!Możliwy sam fetysz stóp i butów za 200 zł Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Jak nie odbieram to znaczy że jestem zajęta!!! Napisz wtedy Cześć chłopaki! SMS Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!!!! Cześć chłopaki!Umawiasz się i nie przyjdziesz to twój numer automatycznie jest blokowany!!! Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!
Clemens
Pomorskie, Sopot
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 161cm |
| Waga | 50kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 220 zł | 1200 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 2000 zł | +60 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Fetysze | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Masowanie jest moją pasją.
Adriana
Pomorskie, Sopot
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 161cm |
| Waga | 46kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 900 zł | +50 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 1200 zł | +60 zł |
Narodowość
Rosyjski
Uslugi
| Finał na ciało | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lesbian show | ![]() |
in 2 godz.
Jasmine
Pomorskie, Sopot
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 164cm |
| Waga | 56kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 1200 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 3000 zł | +100 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Sex servis
| Finał na piersi | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Klapsy | ![]() |
Jestem realną kobietą nie zawiedziesz się moim anonsem jest prawdziwy :)Zadzwoń po więcej informacji



























Język: polski






