Prostytutki Gniew
Albertina
Pomorskie, Gniew
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 153cm |
| Waga | 47kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 3000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 1200 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Cenisz sobie dziewczyny eleganckie, zmysłowe, zadbane, inteligentne i jesteś mężczyzną o wybrednym guście, oczekującym spotkania z perfekcyjną kochanką, jeżeli chcesz zasmakować seksu z nutą namiętności, szczyptą delikatności, posmakować rozkoszy, powiewu luksusu...
Noemi
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 147cm |
| Waga | 50kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 3500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 3000 zł | +70 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Finał w ustach | ![]() |
| Klapsy | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Jeśli chcesz pozostać w zgodzie z własnym sumieniem a tego samego oczekujesz ode mnie zapraszam CIe serdecznie .
Noemi
Seks w gumce Gniew
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 175cm |
| Waga | 62kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 1500 zł | +110€ |
| Wyjazdy | 220 zł | 1800 zł | +80 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
| Dyskrecja | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Jeśli nie odbieram to proszę o sms z godziną spotkania.
Benigna
69, Pomorskie
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 171cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 91-60-93 |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 180 zł | 900 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 350 zł | 1000 zł | +100 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Sex servis
| 69 | ![]() |
| Rimming | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Nie mogę się doczekać! Czekam na Ciebie.
Orlando
Seks hiszpański
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 157cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 93-62-91 |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 800 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 350 zł | 2200 zł | +100 zł |
Włosy
Rude
Sex servis
| Fetysz stóp | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Pieszczoty | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM | ![]() |
Zapraszam miłych i kulturalnych Panów na profesjonalny, głęboko odprężający masaż całego ciała.
Victoria
Pomorskie, Gniew
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 181cm |
| Waga | 62kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 220 zł | 2200 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 800 zł | +90 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Finał na twarz | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Do każdego spotkanie podchodzę z zaangażowaniem, więc postaw na jakość i przyjdź do mnie...
Nasia
Pomorskie, Gniew
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 181cm |
| Waga | 60kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 1200 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 2000 zł | +90 zł |
Narodowość
Język węgierski
Uslugi
| Rozmowa | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Uległość | ![]() |
Jestem młodą atrakcyjną młodą dziewczyną o nietuzinkowej urodzie.
Zoe
Pomorskie, Gniew
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 175cm |
| Waga | 51kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 180 zł | 900 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 1500 zł | +90 zł |
Włosy
Ciemne
Uslugi
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Seks klasyczny | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
I look forward to meeting you so please do not hesitate to contact me through phone (text only, no undisclosed number) so we can easily agree on a meeting.


























Zapraszam na miłe spotkanie




