Towarzyskie oferty Zbąszynek
Giselle
Lubuskie, Zbąszynek
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 170cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 2800 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 1800 zł | +90 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Wielokrotność | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| 69 | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Jestem otwarta na nowe doswiadczenia, zapraszam Oliwia :*zdjęcia moje 100%
Patricia
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 158cm |
| Waga | 66kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 220 zł | 2000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 3000 zł | +80 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Klapsy | ![]() |
| Anal | ![]() |
| Piss | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Pozdrawiam Ala
Agatha
Oral Zbąszynek
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 174cm |
| Waga | 46kg |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 1500 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 80 zł | 900 zł | +100 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| 69 | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Na podstawie Art.
Nina
Fetysze, Lubuskie
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 184cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 92-61-90 |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 3500 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 800 zł | +60 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Uslugi
| Gfe | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Seksowna długowłosa blondynka, zaprasza na cudowny głęboko odprężający masaż.
Mirra
Oral
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 145cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 85-60-88 |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 90 zł | 1000 zł | +100€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 2800 zł | +70 zł |
Włosy
Brąz
Sex servis
| Lodzik | ![]() |
| Lodzik bez gumki | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Titjob | ![]() |
Jestem nowa w branży więc nie mogę zaproponować zbyt wiele, ale cały czas się uczę i poznaję tajniki fajnego i ostrego sexu. Seksu klasycznego nie uprawiam.
Rachel
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 158cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 zł | 3000 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 150 zł | 800 zł | +50 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Podduszanie | ![]() |
| Oral | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
;)Nie spotykam się z osobami pod wpływem alkoholu bądź innych środków.
Agnes
Lubuskie, Zbąszynek
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 162cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 120 zł | 3000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 2500 zł | +90 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Klapsy | ![]() |
| Klapsy | ![]() |
| Seks w gumce | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
Jestem połączeniem zmysłowości i namiętności ale także niezwykłej urody.
Katelina
Lubuskie, Zbąszynek
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 172cm |
| Waga | 60kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 2000 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 2200 zł | +80 zł |
Narodowość
Język węgierski
Sex servis
| Cunnilingus | ![]() |
| Seks klasyczny | ![]() |
| BDSM | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Każde spotkanie traktuję indywidualnie.
Ludovica
Lubuskie, Zbąszynek
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 155cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 280 zł | 2500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 2500 zł | +100 zł |
Włosy
Branżowe
Uslugi
| Finał na piersiach | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
| Seks klasyczny | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetish | ![]() |
Chciałbyś zasmakować czegoś dzikiego i namiętnego? Nie wiesz z jak jak niesamowitą kobietką masz do czynienia.


























Języki: Angielski, Niemiecki





