Seks ogłoszenia Sława
Orsola
Lubuskie, Sława
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 175cm |
| Waga | 57kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 900 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 900 zł | +70 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Ze mną spełnisz swoje najskrytsze fantazje i pragnienia.
Martin
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 176cm |
| Waga | 55kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 1500 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 220 zł | 1800 zł | +100 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Seks | ![]() |
| Anal | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetish | ![]() |
Mam na imię Ksenia.
Irina
Seks Sława
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 151cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 zł | 3000 zł | +110€ |
| Wyjazdy | 180 zł | 1800 zł | +70 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Anal | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Uległość | ![]() |
Zapraszam do swojego apartamentu na chwilę relaksu i odprężenia.
Ocean
Masaż relaksacyjny, Lubuskie
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 151cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 84-61-85 |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 3500 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 100 zł | 900 zł | +70 zł |
Włosy
Rude
Uslugi
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Seks w gumce | ![]() |
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Jestem atrakcyjną, wykształconą i elegancką kobietą.
Aselina
Finał w ustach
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 161cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 90-60-93 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 2500 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 200 zł | 2800 zł | +70 zł |
Włosy
Blond
Sex servis
| Finał w ustach | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Połączenia telefoniczne: TYLKO ANGIELSKI! ANGIELSKI TYLKO! Nie mówię dobrze po polsku :-/ Nie mowie po Polsku dobrze.
Pina
Lubuskie, Sława
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 176cm |
| Waga | 67kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 90 zł | 2000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 400 zł | 1500 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Gfe | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Moje obie dziurki czekają na Ciebie.
Berta
Lubuskie, Sława
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 168cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 2200 zł | +50 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 2200 zł | +90 zł |
Narodowość
Austriacki
Sex servis
| Seks hiszpański | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM | ![]() |
60 min - 200 zł90 min - 300 zł Nuru masaz - masaz na macie nagim ciałem olejkami.
Oia
Lubuskie, Sława
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 184cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 100 zł | 3500 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 900 zł | +50 zł |
Włosy
Czarne
Sex servis
| Dyskrecja | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetish | ![]() |
Nie odbieram połączeń zastrzeżonych! Jestem subtelna, atrakcyjna i sympatyczna blondynka, która sprawi, że zapomnisz o problemach dnia codziennego.
Beta
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 159cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 1500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 2500 zł | +60 zł |
Miasto
Sława
Sex servis
| Finał na twarz | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetish | ![]() |
Spotkanie ze mna to rozmowa z kobieta na poziomie, z ktora jestes w stanie poruszyć tematy od polityki po kres innych.



























Zdjęcie zweryfikowane




