Ogłoszenia towarzyskie Szlichtyngowa
Margo
Lubuskie, Szlichtyngowa
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 168cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 2500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 2500 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Seks | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM | ![]() |
Na początek chciałam podziękować, że zainteresowal Cie mój anons i moja osoba. Jak wyglądam widać do dołączonych zdjęciach.
Florence
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 167cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 zł | 900 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 2800 zł | +80 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Piss | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Ze swojej strony oferuję to samo:)w cenie farancuzik z dowolnym finalkiem, 69,hiszpanik, minetka, zniana pozycji, masaz ... Dzwoń lub wyślij sms-a.
Carmela
BDSM Szlichtyngowa
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 177cm |
| Waga | 50kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 zł | 1000 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 180 zł | 800 zł | +50 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Namiętny seks | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
| Masaż | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Spełnię Twoje oczekiwania i dam Ci dużo przyjemności.
Britney
Finał na ciało, Lubuskie
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 150cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 83-64-85 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 800 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 350 zł | 2200 zł | +80 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Uslugi
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Seks w gumce | ![]() |
| Oral | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Strapon | ![]() |
Jeżeli chcesz mi służyć w moim świecie, to musi być na moich warunkach, bo ty jesteś dla Pani, a nie na odwrót.
Perlite
Lodzik
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 183cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 85-65-84 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 zł | 2800 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 80 zł | 2500 zł | +60 zł |
Włosy
Brąz
Sex servis
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
NAPEWNO NIE DZWOŃ BEZ TEGO! Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki!1.)Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Na moich zdjęciach (tutaj w tym ogloszeniu) znajdziesz mapęgoogl.
Magdalene
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 162cm |
| Waga | 56kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 2500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 3500 zł | +80 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
| 69 | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Uległość | ![]() |
Trochę pocałunków, trochę czułości, trochę namiętności... Nie biorę dopłat, a wszystko co znajdziesz w "szczegółach anonsu" otrzymasz w cenie spotkania :)
Felicia
Lubuskie, Szlichtyngowa
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 152cm |
| Waga | 67kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 2000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 2800 zł | +50 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| fbg(dopłata) | ![]() |
| Klapsy | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Jeżeli masz ochotę na dobry sex z prawdziwą i normalną kobietą, bez pośpiechu, rutyny i nerwowej atmosfery to zapraszam Cię do swojej sypialni.
Lydia
Lubuskie, Szlichtyngowa
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 165cm |
| Waga | 51kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 800 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 400 zł | 2800 zł | +80 zł |
Narodowość
Polska
Uslugi
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
| Lodzik bez gumki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Oferuje-francuza, minetka, 6/9, ruzne pozicie sexy.
Antonina
Lubuskie, Szlichtyngowa
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 174cm |
| Waga | 61kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 220 zł | 2500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 220 zł | 900 zł | +80 zł |
Włosy
Blond
Sex servis
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Lodzik bez gumki | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Wyjazdy do hotelu minimum 2 godziny - 1500 złotych.
Irma
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 152cm |
| Waga | 56kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 80 zł | 2200 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 250 zł | 2000 zł | +60 zł |
Miasto
Szlichtyngowa
Sex servis
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Dyskrecja | ![]() |
| Masaż | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Zdjęcia oraz filmiki z twarzą :)Cześć chłopaki! Kontakt: Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki!Nowe GG: Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!71601503Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Facebook: m.



























Zapraszam na miłe spotkanie






