Prostytutki Szlichtyngowa
Rina
Lubuskie, Szlichtyngowa
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 163cm |
| Waga | 47kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 180 zł | 3000 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 1800 zł | +130 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Seks w gumce | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
minetka ..
Anna
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 158cm |
| Waga | 57kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 3500 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 1200 zł | +70 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Jestem młodą i piękną dziewczyną.
Maya
fbg(dopłata) Szlichtyngowa
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 184cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 2800 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 250 zł | 1800 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Finał na piersiach | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Klapsy | ![]() |
Zadzwoń, zapraszam lub chętnie przyjadę!
Pauline
Wielokrotność, Lubuskie
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 183cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 88-61-89 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 900 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 90 zł | 800 zł | +60 zł |
Włosy
Czarne
Sex servis
| Finał w ustach | ![]() |
| Seks | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Z przyjemnością zawsze przyjeżdżam do hotelu: piękna, elegancka, aby sprawić Ci przyjemność wizualną (minimum 2 godziny ).
Marziya
Finał w ustach
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 159cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 86-62-88 |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 150 zł | 900 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 80 zł | 3500 zł | +100 zł |
Włosy
Blond
Sex servis
| Podduszanie | ![]() |
| Klapsy | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
Zadzwoń, a nie będziesz żałował.
Sofia
Lubuskie, Szlichtyngowa
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 148cm |
| Waga | 49kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 900 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 3000 zł | +90 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Magiczne chwile przepełnione atmosferą seksu, żądzy i luksusu.
Astra
Lubuskie, Szlichtyngowa
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 178cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 1200 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 1200 zł | +100 zł |
Narodowość
łacina
Uslugi
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
| Klapsy | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Piss | ![]() |
Nie krępuj się.
Viviana
Lubuskie, Szlichtyngowa
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 179cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 3500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 1200 zł | +100 zł |
Włosy
Rude
Uslugi
| Seks klasyczny | ![]() |
| Zmiany pozycji | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Cześć chłopaki!Zapraszam na sensualny masaż, dzięki któremu poczujesz się w pełni zrelaksowany oraz spełniony, zabiorę Cię w Tajemniczą podróż do innego wymiaru przyjemności, o której nie miałeś pojęcia.Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!Moją specjalnością są masaże:Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! - całego ciała NURU - masaż pośladków - masaż Lingam (masaż miejsc intymnych tj.


























Nie lubi anonimowych




