Towarzyskie Sława
Les
Lubuskie, Sława
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 145cm |
| Waga | 47kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 120 zł | 3500 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 150 zł | 1200 zł | +70 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Namiętny seks | ![]() |
| Anal | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Jestem Twoja, uległa, posłuszna I robię niemal wszystko...Lubię pikanterię I lubieżne słówka...
Bogdan
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 176cm |
| Waga | 49kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 800 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 3500 zł | +80 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Gfe | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
| Minetka | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetish | ![]() |
napewno będzie miło i sympatycznie ....
Lola
Zmiany pozycji Sława
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 167cm |
| Waga | 55kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 180 zł | 900 zł | +90�?/td> |
| Wyjazdy | 90 zł | 3000 zł | +70 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Lodzik bez gumki | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Sex hiszpański | ![]() |
I wreszcie finał, który zależeć będzie tylko od Twojej fantazji, my jesteśmy gotowe na wszystko! Bawimy się nie tylko w trójeczkę. Wypieszczę Cię całego, wypnę tyłeczek abyś mógł wziąć mnie od tyłu, potem wypróbujemy wszelkie z możliwych pozycji.
Inga
Rimming, Lubuskie
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 145cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 92-65-92 |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 3500 zł | +60�?/td> |
| Wyjazdy | 300 zł | 2200 zł | +80 zł |
Włosy
Branżowe
Uslugi
| Namiętny seks | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Sex hiszpański | ![]() |
Zaprasham milysh, kulturalnysh panôw
Natalie
Namiętny seks
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 175cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 91-61-93 |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 1800 zł | +90�?/td> |
| Wyjazdy | 220 zł | 900 zł | +80 zł |
Włosy
Blond
Sex servis
| Wielokrotność | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
| Masaż | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Witam)Jeżeli masz ochotę spędzić niezapomniane chwile pełne erotycznych doznań to zapraszam do siebie.
Aurora
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 153cm |
| Waga | 53kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 2800 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 2500 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
Do masażu używam oliwki.
Fabien
Lubuskie, Sława
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 165cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 280 zł | 2500 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 900 zł | +100 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Oral | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
nie osądzam za poglądy i uczynki lecz nie toleruję polityki i księży.
Eva
Lubuskie, Sława
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 152cm |
| Waga | 45kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 3500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 1800 zł | +70 zł |
Narodowość
Czech
Uslugi
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Klapsy | ![]() |
Przyjdź, ujmij moje piersi w dłonie, mocno ścisnij i masuj, masuj, masuj...
Aselina
Lubuskie, Sława
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 178cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 zł | 800 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 800 zł | +60 zł |
Włosy
Brąz
Uslugi
| Finał na piersiach | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Seks | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM | ![]() |
Zadbam o to! Jeśli należysz do osób, którym zależy na swobodnej atmosferze masz chęć przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie pięknej kobiety - to zapraszam! Cenię dyskrecję i tego samego oczekuję od partnera.


























Zapraszam na miłe spotkanie





