Anonse erotyczne Kożuchów
Berta
Lubuskie, Kożuchów
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 152cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 2500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 250 zł | 1500 zł | +110 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Finał na piersiach | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Strapon | ![]() |
Preferuję spotkania GFF, gdzie naturalną częścią spotkania jest rozmowa, lampka wina...
Leticia
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 173cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 2200 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 2800 zł | +100 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Anal | ![]() |
| Gfe | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Zapraszam.
Les
Masaż Kożuchów
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 156cm |
| Waga | 59kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 1800 zł | +100�?/td> |
| Wyjazdy | 100 zł | 1800 zł | +60 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Seks hiszpański | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
| Gfe | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Możliwy jest też ageplay.Cześć chłopaki!FEMINIZACJAUwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Zrobię z ciebie kobietę taką, jaką zawsze chciałeś być.
Melissa
Rozmowa, Lubuskie
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 152cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 93-64-87 |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 2000 zł | +80�?/td> |
| Wyjazdy | 400 zł | 1200 zł | +60 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Uslugi
| Dominacja | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetish | ![]() |
Potrafię otworzyć się na Twoje zachcianki.
Birgitta
Seks w różnych pozycjach
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 159cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 87-63-93 |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 1500 zł | +80�?/td> |
| Wyjazdy | 100 zł | 2200 zł | +90 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Uslugi
| Finał na ciało | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Caluje i do zobaczenia :) PROSZE O TEL.
Eric
Lubuskie, Kożuchów
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 165cm |
| Waga | 48kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 1500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 800 zł | +80 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Klapsy | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Zapraszam laura
Bella
Lubuskie, Kożuchów
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 177cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 220 zł | 2200 zł | +50 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 900 zł | +50 zł |
Narodowość
Węgry
Sex servis
| Finał na twarz | ![]() |
| 69 | ![]() |
| Dyskrecja | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
Moje seksowne ciałko, śliczna buzia, pikantna atmosfera pobudzą Twoje zmysły i nie tylko...
Jeanne
Lubuskie, Kożuchów
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 162cm |
| Waga | 67kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 220 zł | 2200 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 900 zł | +50 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Uslugi
| BDSM | ![]() |
| Minetka | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
W sumie nie zdziw się, jeśli w ogóle nie będę go mieć.



























Angielski dobrze




