Towarzyskie Nowe Miasteczko
Katelina
Lubuskie, Nowe Miasteczko
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 173cm |
| Waga | 66kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 1800 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 250 zł | 3500 zł | +70 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Seks hiszpański | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Chętnie odwiedzę Cię też w hotelu.
Bernadette
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 169cm |
| Waga | 62kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 150 zł | 2200 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 1800 zł | +80 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Fetysze | ![]() |
| Gfe | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Piss | ![]() |
Nie przyjmuję obcokrajowców, osob pod wpływem alkoholu, środków odurzających.Nie ma u mnie seksu bez zabezpiecza, pocałunków, innych ryzykownych dla zdrowia uslug.Cześć chłopaki! Szczegóły w zakładce: oferowane usługi.Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Godzina z wielokrotnością: 200 zł
Larissa
Zabawa wibratorem Nowe Miasteczko
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 164cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 100 zł | 1000 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 100 zł | 1500 zł | +60 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
jeżeli nie odbieram telefon to znaczy ze jestem zajęta, i prosze o cierpliwość, zadzwoń później, buziaki.
Noelia
Masaż, Lubuskie
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 154cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 88-61-83 |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 2800 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 400 zł | 3000 zł | +50 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Uslugi
| Podduszanie | ![]() |
| Dyskrecja | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Jeżeli szukasz towarzyszki do rozmowy, namiętnej kochanki, bądź czułej dziewczyny, trafiłeś na odpowiedni profil...
Pina
BDSM
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 149cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 84-65-89 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 2200 zł | +110€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 1800 zł | +70 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Sex servis
| Seks w gumce | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
| Lodzik bez gumki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetish | ![]() |
:)
Victoria
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 175cm |
| Waga | 67kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 zł | 2000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 2000 zł | +60 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Nie prowadzę konwersacji telefonicznej z numerami zastrzeżonymi i gawędziarzami, oraz nie odpisuje na smsy.
Nicole
Lubuskie, Nowe Miasteczko
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 175cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 900 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 1200 zł | +80 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Finał na ciało | ![]() |
| Zmiany pozycji | ![]() |
| Masaż | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Klapsy | ![]() |
Proszę nie mylić mnie z transwestytami i innymi przebierańcami Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!WIĘCEJ TELEFONICZNIE NA TEMAT SPOTKANIAUwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!PONIEDZIAŁEK Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!- Cześć chłopaki!PIĄTEKOD 9 DO 19Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!SOBOTA -OD 10 DO 16Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!NIEDZIELA - OD 10 DO 15Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!TELEFONY UKRYTE- PROSZĘ NIE DZWONIĆUwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!Nie odpowiadamna SMS-y.Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki! Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!Ps.
Rose
Lubuskie, Nowe Miasteczko
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 162cm |
| Waga | 66kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 1200 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 250 zł | 3000 zł | +50 zł |
Narodowość
Czech
Sex servis
| Finał na ciało | ![]() |
| Finał na piersi | ![]() |
| Seks | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Męski anal | ![]() |
A, że moja eks zawsze twierdziła, że w sferze seksualnej nie ma mi równych i powinienem grać w filmach porno to postanowiłem dodać tutaj ogłoszenie.
Tamil
Lubuskie, Nowe Miasteczko
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 177cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 2800 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 3000 zł | +100 zł |
Włosy
Branżowe
Uslugi
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| 69 | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
Zapraszam Panów na profesjonalny manualny masaż RELAKSACYJNO-ANTYSTRESOWO- EROTYCZNY całego ciała zakończony spełnieniem...
Inna
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 165cm |
| Waga | 53kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 2800 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 1200 zł | +60 zł |
Miasto
Nowe Miasteczko
Uslugi
| Finał w ustach | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
bo będą odrzucane....oglądasz moje zdjęcia i zastanawiasz się jaka jestem naprawdę? jestem świadoma swojej urody, zadbaną pozytywna, która najlepiej będzie się czuła przy tobie, w towarzystwie prawdziwego gentelmenanie wykonuje analu i innych udziwnień moje spotkania są typowo randkowebez pośpiechu Cześć chłopaki!NIEDZIELNE SPOTKANIA KOSZT 200Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!



























Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć je w jakości HD





