Sex randki Gorzów Wielkopolski
Adriana
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 152cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 2500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 2000 zł | +130 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Wielokrotność | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Piss | ![]() |
Zapraszam Cię do mojego dyskretnego apartamentu, gdzie będziemy zupełnie sami - moje ogłoszenie jest całkowicie prywatne.
Angelica
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 149cm |
| Waga | 53kg |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 280 zł | 1800 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 2200 zł | +90 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Finał na ciało | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
| BDSM | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Titjob | ![]() |
Milosc Hoszpanska anal i inne niespodzianli Biusty od 2 do 8 z nami możesz wiele i wiele wiele więcej szczuple i okrągłe, jedrne, pachnace i świeżutkie czekamy aby polaczyc sie z wami....
Albertina
Seks w różnych pozycjach Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 171cm |
| Waga | 47kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 90 zł | 2000 zł | +80�?/td> |
| Wyjazdy | 200 zł | 3000 zł | +70 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Dominacja | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Sex hiszpański | ![]() |
Cześć kochanie :)Zapraszam Cie na miłe chwile w moim towarzystwie.
Galina
Rozmowa, Lubuskie
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 147cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 87-65-92 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 280 zł | 1500 zł | +80�?/td> |
| Wyjazdy | 120 zł | 2200 zł | +100 zł |
Włosy
Blond
Sex servis
| Pieszczoty | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
Pozdrawiam.
Birgitta
Fetysz stóp
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 178cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 92-62-92 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 2800 zł | +100�?/td> |
| Wyjazdy | 100 zł | 2500 zł | +50 zł |
Włosy
Brązowe
Uslugi
| Masaż body to body | ![]() |
| Masaż | ![]() |
| Minetka | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
50 min - 150 zł 30 min - 100 zł Lingam masaz - połączenie Nuru z masażem manualnym miejsca intymnego.
Alice
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 177cm |
| Waga | 59kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 3000 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 3000 zł | +70 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| 69 | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
NIE WYKONUJĘ SEKSU ANALNEGO.
Raymond
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 178cm |
| Waga | 45kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 900 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 1800 zł | +90 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Finał na ciało | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM | ![]() |
Mam na imię OLA jestem zadbana kobietka, która lubi miłe towarzystwo Panów którzy cenią prywatność, higienę i kulturę osobista.
Rimma
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 178cm |
| Waga | 59kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 1500 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 3000 zł | +90 zł |
Narodowość
Polska
Sex servis
| Dyskrecja | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetish | ![]() |
Jestem śliczną, charyzmatyczną, otwartą, bardzo sympatyczną brunetka (zdjęcia są moje autentyczne)dbającą zarówno o swój wygląd jak i waszą i swoją dyskrecję.
Emilia
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 175cm |
| Waga | 50kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 3000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 250 zł | 3500 zł | +60 zł |
Włosy
Branżowe
Sex servis
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
| Dominacja | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Lesbian show | ![]() |
I make sure that our time together exceeds even your wildest expectations�?Sweet kisses



























Zdjęcie zweryfikowane w 100%




