Prostytutki Nowe Miasteczko
Agnes
Lubuskie, Nowe Miasteczko
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 154cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 180 zł | 1000 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 220 zł | 2000 zł | +120 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Cunnilingus | ![]() |
| Dominacja | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Witaj! Jestem bardzo atrakcyjną młodą Kobietą z klasą.
Victoria
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 174cm |
| Waga | 66kg |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 280 zł | 1500 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 3000 zł | +100 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Finał na piersi | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Uległość | ![]() |
Namiętność i seksapil, tolerancja i akceptacja zaskoczy Cię!Masz chwilę na zastanowienia się :)Ilośću udających"och " i "ach "- nie przyciągniesz osoby, tylkociepłoklimatu pary spowoduje wspaniały seks ! PS - Bezwzględnie blokuje numer telefonuklienta, który się umawia i nieprzychodzi!!!! Pozdrawiam i do zobaczenia.
Jessica
fbg(dopłata) Nowe Miasteczko
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 146cm |
| Waga | 62kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 3500 zł | +50�?/td> |
| Wyjazdy | 120 zł | 2500 zł | +70 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Zmiany pozycji | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Klapsy | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Uległość | ![]() |
Jestem bardzo szczupła z wysportowanym ciałkiem.
Raymond
Piss, Lubuskie
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 169cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 85-59-88 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 3500 zł | +70�?/td> |
| Wyjazdy | 250 zł | 2200 zł | +60 zł |
Włosy
Branżowe
Uslugi
| Finał na twarz | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Gfe | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
Nie brakuje mi elegancji, inteligencji, kobiecości, znajomości savoir vivre, poczucia humoru oraz temperamentu niezaspokojonego do tej pory... Jestem młodziutką laleczką i bardzo lubię bawić się swoją cipunią.
Nora
Anal
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 164cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 92-63-84 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 90 zł | 1800 zł | +90�?/td> |
| Wyjazdy | 120 zł | 2500 zł | +70 zł |
Włosy
Branżowe
Sex servis
| Seks | ![]() |
| Minetka | ![]() |
| 69 | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
8:00 DO 16:00 KAŻDY GODZINNY MASAŻ NURU NAGO, ZE WSPÓLNA KĄPIELĄ ORAZ MASAŻ DELUXE TAŃSZY 50 ZŁ !!!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!OD GODZ.
Alice
Lubuskie, Nowe Miasteczko
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 155cm |
| Waga | 50kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 2500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 2500 zł | +90 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Fetysz stóp | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Dyskrecja | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Mężczyzną pod wpływem alkoholu bądź po innych używkach stanowczo odmawiam. Mogę być zarówno elastyczny, jak i aktywny, aniołem lub diabłem.
Grace
Lubuskie, Nowe Miasteczko
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 164cm |
| Waga | 66kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 180 zł | 2000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 3000 zł | +70 zł |
Narodowość
Polska
Sex servis
| Finał na piersiach | ![]() |
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Sex hiszpański | ![]() |
Zapraszamy tylko zdecydowanych Panów którzy są pewni że chcą nas odwiedzić.
Marianne
Lubuskie, Nowe Miasteczko
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 146cm |
| Waga | 60kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 3500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 1000 zł | +100 zł |
Włosy
Ciemne
Sex servis
| Pocałunki | ![]() |
| Anal | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Sex hiszpański | ![]() |
Zadzwoń czekam.
Gina
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 166cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 220 zł | 2500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 400 zł | 2200 zł | +90 zł |
Miasto
Nowe Miasteczko
Uslugi
| fbg(dopłata) | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Piss | ![]() |
Propozycję moją kieruję do kulturalnych Panów, szukających relaksuiprzyjemnego oderwania od rzeczywistości.

























Młoda nimfomanka




