Escort Gubin
Gioconda
Lubuskie, Gubin
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 169cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 3000 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 2200 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Wielokrotność | ![]() |
| Lodzik bez gumki | ![]() |
| Piss | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Kochany zapraszam jestem sama w mieszkaniu i to moje prywatne ogłoszenie oraz moje zdjęcia Jestem otwarta na twoje propozycje.
Juliet
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 147cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 2800 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 3500 zł | +100 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Rimming | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM | ![]() |
Masz chęć na chwileczkę zapomnienia ? To zapraszam! Świetnie trafiłeś! Sam się przekonasz na spotkaniu jestem ciepła, delikatna, a zarazem seksowna.
Noemi
Wspólna kąpiel Gubin
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 148cm |
| Waga | 53kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 900 zł | +70�?/td> |
| Wyjazdy | 200 zł | 2200 zł | +100 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Seks klasyczny | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
| Zmiany pozycji | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Nie przyjmuje panów pod jakimkolwiek wpływem alkoholu lub innych używek.
Birgitta
Pieszczoty, Lubuskie
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 150cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 90-61-87 |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 1500 zł | +90�?/td> |
| Wyjazdy | 220 zł | 3500 zł | +80 zł |
Włosy
Brąz
Sex servis
| Lodzik | ![]() |
| Rimming | ![]() |
| Seks | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM | ![]() |
Chcesz odpocząć od codzienności? Chcesz poczuć luksus i komfort prawdziwego masażu? Młoda, słodka, cudowna dziewczyna zaprasza na niezapomnianą sesję masażu klasycznego, erotycznego Hiszpańskiego oraz gorący i namiętny seks w różnych pozycjach.
Fleurette
Finał w ustach
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 180cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 91-59-84 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 1500 zł | +90�?/td> |
| Wyjazdy | 350 zł | 3000 zł | +80 zł |
Włosy
Brązowe
Uslugi
| Anal | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Masz ochotę spotkać się z naprawdę piękną, młodą i inteligentna dziewczyną? Szukasz czegoś nowego i lubisz delektować się nie tylko seksem, ale także intymnością i romantyzmem spotkania to jestem idealna.
Italia
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 183cm |
| Waga | 50kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 250 zł | 2200 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 1800 zł | +80 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
| BDSM | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
Kocham być pożądana i podziwiana przez mężczyzn, kokietuję niebanalną urodą, pewnością siebie, uśmiechem oraz zmysłowym spojrzeniem.
Stephanie
Lubuskie, Gubin
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 160cm |
| Waga | 59kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 2500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 150 zł | 2200 zł | +80 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Fetysze | ![]() |
| Seks klasyczny | ![]() |
| Gfe | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
milosc francuska bez gumeczki ale zależy to od Twojej higieny.
Carmela
Lubuskie, Gubin
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 164cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 1800 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 1800 zł | +90 zł |
Narodowość
Lotewski
Sex servis
| Seks w gumce | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Dyskrecja | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Jestem co prawda nowa w branży, jednak nie oznacza to, że nie potrafię się kochać.
Alina
Lubuskie, Gubin
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 171cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 150 zł | 3000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 1800 zł | +50 zł |
Włosy
Rude
Sex servis
| Seks | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
| Dominacja | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Piss | ![]() |
Profesjonalizm to nasze drugie imię, dlatego gwarantujemy Ci świetną zabawę spełniając Twoje fantazje, budząc zmysły i zaspokajając pragnienia.



























Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć je w jakości HD






