Towarzyskie Kożuchów
Albina
Lubuskie, Kożuchów
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 155cm |
| Waga | 63kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 2000 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 150 zł | 3500 zł | +80 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Finał w ustach | ![]() |
| Pieszczoty | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Piss | ![]() |
Nie ukrywam, że muszę połączyć przyjemne z pożytecznym.
Rimma
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 166cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 280 zł | 2800 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 3000 zł | +80 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Pocałunki | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
| Dominacja | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Mloda i piekna ... Likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i odporności.
Lucrezia
Finał na ciało Kożuchów
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 150cm |
| Waga | 66kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 2000 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 90 zł | 1000 zł | +100 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Oral | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Seks | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Piss | ![]() |
Dyskretne spotkanie ze mną zapewni Ci relaks oraz chwile zapomnienia, a wspomnienie o nim wywoła wypieki na Twojej twarzy.
Elvira
Masaż relaksacyjny, Lubuskie
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 161cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 88-59-91 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 400 zł | 1000 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 1500 zł | +90 zł |
Włosy
Brązowe
Uslugi
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
Zapraszam na niezapomniane chwile...
Jessica
69
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 146cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 89-62-92 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 1000 zł | +50€ |
| Wyjazdy | 80 zł | 1800 zł | +90 zł |
Włosy
Czarne
Sex servis
| fbg(dopłata) | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
| BDSM | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM | ![]() |
Moje usteczka oblepią Go i będziesz Go wpychał najgłębiej jak tylko będzie to możliwe.
Emmy
Lubuskie, Kożuchów
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 152cm |
| Waga | 67kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 250 zł | 1800 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 1800 zł | +70 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
| Masaż | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Piss | ![]() |
Witam serdecznie Zapraszam na randkę do swojego prywatnego apartamentu.
Suzanne
Lubuskie, Kożuchów
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 151cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 2000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 2200 zł | +70 zł |
Narodowość
Brazylijski
Sex servis
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Anal | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
na wiadomości.
Beatrice
Lubuskie, Kożuchów
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 178cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 900 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 800 zł | +50 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Sex servis
| 69 | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
| Lodzik bez gumki | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lesbian show | ![]() |
Sprawimy , że poczujesz się jak w raju i zapomnisz o rzeczywistości.
Viviana
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 159cm |
| Waga | 49kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 900 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 2500 zł | +90 zł |
Miasto
Kożuchów
Sex servis
| Finał na piersiach | ![]() |
| Pieszczoty | ![]() |
| Klapsy | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Nie umawiamy się z młodymi mężczyznami!Nie przyjmuje osób pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających! Zapewniam zdrowie, czystość, higienę i tego też oczekuje, (bardzo proszę by osoby chcące włożyć mi rączkę do cipki by skróciły paznokcie i zadbały o dłonie.)



























WhatsApp




