Towarzyskie oferty Gozdnica
Raymond
Lubuskie, Gozdnica
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 147cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 280 zł | 2000 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 1000 zł | +80 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Dominacja | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Seks | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Posiadam w dłoniach specjalna moc - przekonaj się o tym sam! Oferuję masaż całego ciała relaksacyjno – erotyczny, klasyczny albo sportowy.
Julia
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 179cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 3000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 400 zł | 2000 zł | +90 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Pieszczoty | ![]() |
| Piss | ![]() |
| Anal | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetish | ![]() |
Zapraszam kulturalnych i zdecydowanych Panów na prywatne spotkania pełne czułości i namiętności w zaciszu dyskretnego i eleganckiego apartamentu.
Violetta
Minetka Gozdnica
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 173cm |
| Waga | 47kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 150 zł | 800 zł | +100€ |
| Wyjazdy | 150 zł | 1800 zł | +70 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
Masz ochote na solidne ruchanko, szalony sex, szaleństwo którego brak w domu.
Giosetta
Delikatne pocałunki, Lubuskie
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 149cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 89-62-89 |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 2800 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 80 zł | 3000 zł | +90 zł |
Włosy
Brązowe
Sex servis
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
baaardzo lubię zabawy oralne..
Alessa
Finał na ciało
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 171cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 93-65-93 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 2800 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 120 zł | 2000 zł | +100 zł |
Włosy
Branżowe
Uslugi
| Gfe | ![]() |
| Klapsy | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Serdecznie zapraszam na masaż, który łączy w sobie zalety tradycyjnego NURU de lux PRO ale jest czymś więcej. Zapraszam na masaż erotyczny.
Italia
Lubuskie, Gozdnica
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 172cm |
| Waga | 60kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 2000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 400 zł | 3500 zł | +70 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Finał na ciało | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
| BDSM | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Zapraszam Cie na wyjątkowo miłe spotkanie, porozmawiajmy, uprawiajmy seks na najwyższym poziomie tak namiętnie jak w najlepszych erotykach.
Giovanna
Lubuskie, Gozdnica
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 164cm |
| Waga | 57kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 2200 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 150 zł | 800 zł | +100 zł |
Narodowość
Hiszpański
Uslugi
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
| Seks klasyczny | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetish | ![]() |
Zapraszam na gorące spotkanie kulturalnych panów.
Nunziatella
Lubuskie, Gozdnica
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 183cm |
| Waga | 45kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 3500 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 3000 zł | +60 zł |
Włosy
Brązowe
Uslugi
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Zapraszam wszystkich panów którzy pragną pokonać granice rozkoszy ......oraz masaże po ciężkim dniu pracy ......
Pina
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 166cm |
| Waga | 46kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 100 zł | 1500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 900 zł | +90 zł |
Miasto
Gozdnica
Sex servis
| Masaż body to body | ![]() |
| Masaż | ![]() |
| Pieszczoty | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Titjob | ![]() |
:) Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki! W chwili obecnej spotykam się w różnych porach,zwyczajnie proszę dzwonić ..


























Nie lubi anonimowych




