Sex randki Świebodzin
Benigna
Lubuskie, Świebodzin
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 177cm |
| Waga | 45kg |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 3000 zł | +50 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 2800 zł | +60 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| 69 | ![]() |
| Finał na piersi | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Męski anal | ![]() |
aga.
Penelope
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 153cm |
| Waga | 61kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 zł | 2000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 3000 zł | +70 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Minetka | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
Dbam o każdy szczegół spotkania, a czas spędzimy w luźnej atmosferze, chętnie też porozmawiam o pogodzie hihi :)Gwarantuje dyskrecje i tego samego oczekuję, higiena również musi iść w parze z moją - czyli na top.
Vitalia
Lodzik bez gumki Świebodzin
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 157cm |
| Waga | 51kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 1800 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 250 zł | 2800 zł | +100 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Klapsy | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Finał na piersi | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
Szukasz kobiety? Już możesz zaprzestać poszukiwań.
Calvin
BDSM, Lubuskie
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 160cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 91-62-88 |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 2800 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 120 zł | 3000 zł | +70 zł |
Włosy
Rude
Sex servis
| Finał w ustach | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Pozdrawiamy
Olga
Piss
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 161cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 90-61-91 |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 1500 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 280 zł | 2500 zł | +90 zł |
Włosy
Brąz
Uslugi
| Finał na piersiach | ![]() |
| Seks | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Jeśli chcesz spotkać sie u mnie lubzaprosić mnie do hotelu w późniejszych godzinach proszę o kontakt do godziny 17.
Gabriella
Lubuskie, Świebodzin
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 179cm |
| Waga | 49kg |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 2500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 3500 zł | +70 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Finał na piersiach | ![]() |
| Anal | ![]() |
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Cenisz sobie dyskrecję? Zapraszam do mojego mieszkania na spotkanie z dojrzałą, miłą, pełną energii czarnulką.
Giselle
Lubuskie, Świebodzin
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 162cm |
| Waga | 47kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 2000 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 900 zł | +60 zł |
Narodowość
Lotewski
Sex servis
| Piss | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
| Oral | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Piss | ![]() |
Inteligencję oraz mądrość można zobaczyć tylko wtedy gdy spojrzy się jak w Moim przypadku Kobiecie w oczy, po moich gestach, sposobie mowy oraz stylu zachowania.
Elvira
Lubuskie, Świebodzin
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 173cm |
| Waga | 46kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 1800 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 400 zł | 2500 zł | +70 zł |
Włosy
Ciemne
Sex servis
| Finał na ciało | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Zamknij oczy, zakosztuj szczypty szaleństwa, wyzbądź się oporu, urealnij to, co drzemie głęboko w Twojej duszy...
Lucinda
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 167cm |
| Waga | 55kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 280 zł | 1500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 1000 zł | +90 zł |
Miasto
Świebodzin
Uslugi
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Rimming | ![]() |
| Anal | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
Zapewniam dyskrecję i fajną zabawę, a sprawię, że zechcesz do mnie wrócić, gorąco pozdrawiam.


























Nie lubi anonimowych




