Anonse erotyczne Zbąszynek
Victoria
Lubuskie, Zbąszynek
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 149cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 3500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 2000 zł | +70 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Namiętny seks | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Dyskrecja | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
For an extra charge, we can also make our own sex tape.
Eric
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 164cm |
| Waga | 51kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 1000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 800 zł | +70 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Lodzik | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
| Seks | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM | ![]() |
Próbowałeś kiedyś czegoś takiego jak masaż erotyczny? Czy wiesz, że nie ma nic lepszego niż połączenie namiętności, kulturalnego, a zarazem perwersyjnego dotyku, całego przedstawienia, którym jest seans masażu? Od początku w drzwiach ujrzysz mnie w seksownej sukience, szpilkach, nie masz się czego bać, zadbam o Ciebie od momentu, gdy wejdziesz przez moje drzwi do momentu, gdy ledwo będziesz mógł wyjść.
Aza
Finał na piersi Zbąszynek
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 152cm |
| Waga | 59kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 120 zł | 1800 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 80 zł | 3000 zł | +80 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Seks hiszpański | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
| BDSM | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Sex hiszpański | ![]() |
Moim priorytetem jest sprawianie przyjemnosci.
Albertina
Finał na piersiach, Lubuskie
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 174cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 93-64-84 |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 400 zł | 2000 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 3000 zł | +60 zł |
Włosy
Blond
Uslugi
| Anal | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Zabaw się ze mną
Zinaida
Minetka
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 170cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 89-61-90 |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 220 zł | 2200 zł | +50€ |
| Wyjazdy | 120 zł | 1000 zł | +90 zł |
Włosy
Czarne
Sex servis
| Seks w gumce | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
| Gfe | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
Cześć chłopaki!150zł to cena jednego zblizenia. Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!
Maura
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 151cm |
| Waga | 57kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 90 zł | 3000 zł | +50 zł |
| Wyjazdy | 400 zł | 3000 zł | +70 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Masaż | ![]() |
| Finał na piersi | ![]() |
| Seks w gumce | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Cześć chłopaki!Jestem w MieścieTYLKO kilka dniUwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki!Zapraszam Cię bardzo serdecznieUwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki! Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki! Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki!Chcesz się zanurzyć w krainie pełnej przyjemności? Poczuć mój ognisty języczek na swoim ptaszku? Przytulić swoje usta do mych bujnych piersi? A może posmakować mej soczystej muszelki?Jeśli tylko pragniesz spotkać się z pełną namiętności kobietą, o bujnych kształtach...
Olesya
Lubuskie, Zbąszynek
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 159cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 1000 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 2800 zł | +50 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Finał na twarz | ![]() |
| Seks | ![]() |
| Minetka | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM | ![]() |
Moja propozycja skierowana jest do kogoś, kto ceni sobie dyskrecję i kulturę.
Albertina
Lubuskie, Zbąszynek
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 148cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 250 zł | 3500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 900 zł | +50 zł |
Narodowość
Rumunia
Sex servis
| Finał na piersi | ![]() |
| Oral | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Spotkania umawiam osobiście.
Delfina
Lubuskie, Zbąszynek
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 166cm |
| Waga | 45kg |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 900 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 3000 zł | +90 zł |
Włosy
Branżowe
Uslugi
| Seks klasyczny | ![]() |
| Lodzik bez gumki | ![]() |
| BDSM | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lesbian show | ![]() |
Organizujemy również wieczory kawalerskie, zamknięte imprezy dla VIP'ów oraz inne atrakcje, które na długo pozostaną w Twojej pamięci.ZAPRASZAMY PANIE DO WSPÓŁPRACY-ATRAKCYJNE ZAROBKI ZAKWATEROWANIE ORAZ TRANSPORT GRATIS


























Niepalący





