Polki szukają seksu Czerwieńsk
Rosina
Lubuskie, Czerwieńsk
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 182cm |
| Waga | 45kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 250 zł | 2200 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 1200 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Piss | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Oczywiście możesz się u nas po prostu tylko napić drinka .W naszym barze jest wszystko czego zapragniesz.Zapraszamy przekonaj się sam !
Viviana
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 178cm |
| Waga | 59kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 900 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 1500 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Seks klasyczny | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Oferuję ci WIELOKROTNOŚĆ na spotkaniu...
Eric
Finał na twarz Czerwieńsk
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 181cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 800 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 180 zł | 2500 zł | +50 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Fetysze | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Anal | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Uległość | ![]() |
Lodziki po 50zl dla Tygryskow z własnym autem ktorzy dochodza do 20 min spotkanie w autku :-) KONTAKT ZE MNA SMSEM od Wasz treściąjakie Miasto ?jaki wiek? jakim autem jeżeli jest ?i na co chetny ?tylko nie piszcie calych wyrazow lodpiszciezena Kawke chetnynaSexze na Ciasteczko A to Anal tylko male ptaszki do Analu max15cm...na ktora i jakim autkiem?..
Aurelia
BDSM, Lubuskie
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 153cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 83-62-91 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 90 zł | 2000 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 100 zł | 2200 zł | +50 zł |
Włosy
Blond
Uslugi
| Fetysze | ![]() |
| Seks | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Piss | ![]() |
Klasyczny w najlepszym wydaniu.
Aza
Miłość klasyczna
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 168cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 84-61-92 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 80 zł | 2800 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 1800 zł | +50 zł |
Włosy
Czarne
Uslugi
| Wielokrotność | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Dominacja | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Jeśli masz klasę i sam potrafisz ją docenić... Angel - blond aniołek :-)
Azzurra
Lubuskie, Czerwieńsk
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 151cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 90 zł | 2800 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 800 zł | +80 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Finał w ustach | ![]() |
| Dominacja | ![]() |
| Dominacja | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Pragnę spełnić swoje i Twoje najskrytsze, najbardziej wyuzdane fantazje seksualne. w cipkę lub dupkę...
Alda
Lubuskie, Czerwieńsk
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 173cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 280 zł | 1500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 900 zł | +100 zł |
Narodowość
Węgry
Uslugi
| Lodzik | ![]() |
| Rimming | ![]() |
| Seks | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Nie odbieram połączeń z numerem zastrzeżonym i nie odpisuję na smsy osobom nieznanym.Nie przyjmuję mężczyzn po alkoholu i innych uzywkach.
Haley
Lubuskie, Czerwieńsk
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 149cm |
| Waga | 59kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 250 zł | 2500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 1200 zł | +60 zł |
Włosy
Branżowe
Uslugi
| Masaż body to body | ![]() |
| Gfe | ![]() |
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Titjob | ![]() |
Jestem w prywatnym, cichym mieszkaniu i mam straszną ochotę



























Niepalący




