Kobiety sex Kostrzyn nad Odrą
Edith
Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 175cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 3000 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 1200 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Podduszanie | ![]() |
| Oral | ![]() |
| Lodzik bez gumki | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Strapon | ![]() |
bardzo niegrzeczna i napalona Nicol zaprasza na dyskretne igraszki w prywatnym apartamencie. Ludzie nie tolerują miłosnych odgłosów moich uniesień.
Violetta
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 156cm |
| Waga | 46kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 250 zł | 900 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 2200 zł | +90 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| BDSM | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Pieszczoty | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Jestem czarującą, ekskluzywną, reprezentacyjną, namiętną i inteligentną dziewczyną, na widok której mężczyźni grzeszą w myślach. Seksowna, długonoga dziewczyna zaprasza do swoj.
Rachel
Dominacja Kostrzyn nad Odrą
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 155cm |
| Waga | 53kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 1000 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 350 zł | 900 zł | +70 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Finał na twarz | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Cześć chłopaki!kobieta bez krągłości jest jak dzinsy bez kieszeni niemasz gdzie podziac rąk.zapraszam, miło, dyskretnie i prywatnie.
Medea
Lodzik, Lubuskie
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 164cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 84-62-88 |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 3500 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 250 zł | 900 zł | +90 zł |
Włosy
Branżowe
Sex servis
| Seks hiszpański | ![]() |
| Finał na piersi | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
Dołożę wszelkich starań aby nasze spotkanie utkwiło Ci na długo w pamięci, nie wykonuję sexu analnego ani finału w ustach.
Alantoine
Podduszanie
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 148cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 93-60-88 |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 1500 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 150 zł | 2500 zł | +80 zł |
Włosy
Brąz
Uslugi
| Oral | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
Witam .
Berta
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 145cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 3000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 3000 zł | +100 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Pieszczoty | ![]() |
| Zmiany pozycji | ![]() |
| Masaż | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Lesbian show | ![]() |
Cześć chłopaki!" W sprawie spotkania proszę dzwonić ignoruję SMSy ze względu na dużą ilość telefonów, proszę o kontakt dużo wcześniej wtedy masz pewność że dojdzie do spotkania. Urocza i bardzo aktywna w seksie dziewczyna.
Riccardo
Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 179cm |
| Waga | 50kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 250 zł | 2000 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 400 zł | 2000 zł | +70 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Klapsy | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Uległość | ![]() |
Zgodnie z art.
Tanya
Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 156cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 2500 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 150 zł | 2800 zł | +60 zł |
Narodowość
Polska
Sex servis
| Lodzik | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
Jeżeli chcesz odpocząć po ciężkim dniu lub odejść od codziennej rutyny, zapraszam Cię serdecznie do siebie :) Oferuję Ci najbardziej erotyczny i zmysłowy relaks jaki możesz sobie wyobrazić.
Perlite
Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 164cm |
| Waga | 62kg |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 250 zł | 2200 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 150 zł | 3000 zł | +80 zł |
Włosy
Branżowe
Uslugi
| Fetysz stóp | ![]() |
| Piss | ![]() |
| Masaż | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Titjob | ![]() |
Rozkoszny dotyk Aniła przeniesie Cię w krainę zapomnienia.
The norm
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 145cm |
| Waga | 66kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 90 zł | 2500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 250 zł | 800 zł | +70 zł |
Miasto
Kostrzyn nad Odrą
Sex servis
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Jestem dyplomowaną masażystką z doświadczeniem. Jeśli masz ochotę na spełnienie u boku pięknej kobiety - trafiłeś idealnie.


























Bez tatuażu






