Seks ogłoszenia Kostrzyn nad Odrą
Alessa
Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 155cm |
| Waga | 51kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 1200 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 2000 zł | +80 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Oral | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Titjob | ![]() |
Tak, znam te gry z opowiadań :D U mnie masz pewność, że od samego początku, rozmawiasz ze mną i na spotkaniu będziemy sami w apartamencie.
Maddalena
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 153cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 150 zł | 800 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 2000 zł | +70 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| BDSM | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Oral | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
Pozdrawiam.
Inna
Klasyczny w zabezpieczeniu Kostrzyn nad Odrą
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 183cm |
| Waga | 49kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 1800 zł | +70�?/td> |
| Wyjazdy | 300 zł | 1200 zł | +100 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Rozmowa | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Lubisz rozpieszczac kobiety? Kup swieze kwiaty, zlotą bransoletke, dobre perfumy zadna kobieta nie pogardzi tego typu prezentem:* Młoda fajna sexowna brunetka o ślicznej buzi i zgrabnym ciałku zaprasza kulturalnych zadbanych mężczyzn do swojego nowego apartamentu.
Lisa
Seks, Lubuskie
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 155cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 93-61-92 |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 90 zł | 1200 zł | +80�?/td> |
| Wyjazdy | 150 zł | 2200 zł | +80 zł |
Włosy
Ciemne
Uslugi
| BDSM | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
| BDSM | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Dotkniesz języczkiem moich wrażliwych wareczek.
Marianne
Rozmowa
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 160cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 86-64-83 |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 3000 zł | +110�?/td> |
| Wyjazdy | 350 zł | 2200 zł | +70 zł |
Włosy
Ciemne
Uslugi
| Finał na twarz | ![]() |
| Masaż | ![]() |
| Gfe | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Proponuję niezapomniane minuty naszego spotkania.
Mimi
Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 177cm |
| Waga | 60kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 1200 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 800 zł | +80 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Piss | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
Czekam na ciebie :)*
Penelope
Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 159cm |
| Waga | 48kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 2200 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 2800 zł | +90 zł |
Narodowość
Polska
Sex servis
| Finał na piersiach | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Klapsy | ![]() |
Uwielbiam się obnażać, zrzucać z siebie ubranka.
Wanda
Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 175cm |
| Waga | 59kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 2500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 2000 zł | +60 zł |
Włosy
Brąz
Uslugi
| Dominacja | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Seks klasyczny | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
Od czasu do czasu bywam również ostra jak papryczka chilli, ale to już zależy od nastroju i partnera :) Jeśli lubisz śliczne dziewczyny super szczupłe w rozmiarze XS będę dla Ciebie idealnaZałożyłam tutaj profil ponieważ interesuje mnie nawiązanie sponsorowanej znajomości intymnej z interesującym, kulturalnym mężczyzną ( 35/40 plus ).
Suzanne
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 184cm |
| Waga | 60kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 280 zł | 2000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 800 zł | +70 zł |
Miasto
Kostrzyn nad Odrą
Sex servis
| Namiętny seks | ![]() |
| Pieszczoty | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Lesbian show | ![]() |
Gwarantuje Ci, że to są moje autentyczne zdjęcia i dzwoniąc rozmawiasz bezpośrednio ze mną. Witam oferuję spotkanie które zapamiętasz na długo bez dopłat chętnie dojadę do Ciebie:)

























Niepalący



