Masaż erotyczny Kargowa
Veronica
Lubuskie, Kargowa
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 173cm |
| Waga | 45kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 900 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 1800 zł | +100 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Seks klasyczny | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Ona nie odmawia nikomu.
Agnes
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 184cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 1200 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 2200 zł | +90 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| fbg(dopłata) | ![]() |
| 69 | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Pozdrawiam Iza Spotkanie wyjazdowe tylko na min 1.5 h + 100 zł na dojazd do Ciebie kochanie. Piękne cycki z selykonu.
Marianne
Zabawa wibratorem Kargowa
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 153cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 3000 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 350 zł | 2800 zł | +90 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| 69 | ![]() |
| Dyskrecja | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lesbian show | ![]() |
Zmysłowa, naturalna i elegancka.Długie namiętne pocałunki, czuły dotyk, szczery uśmiech...Tak wygląda randka ze mną...Jeśli zależy Ci na pięknej Kobiecie i swobodnej atmosferze, to u mnie wszystko to znajdziesz...Dbam o każdy szczegół spotkania aby czas spędzony razem zapisał się pozytywnie w Twojej pamięci.
Albertina
Podduszanie, Lubuskie
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 174cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 89-64-90 |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 2000 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 800 zł | +50 zł |
Włosy
Brązowe
Uslugi
| Finał na ciało | ![]() |
| Finał na piersi | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Nie uprawiam seksu analnego.
Giselle
Seks
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 181cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 83-62-90 |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 90 zł | 2000 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 90 zł | 3500 zł | +80 zł |
Włosy
Brąz
Sex servis
| Fetysze | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Piss | ![]() |
Zawsze wyglądam elegancko, gładkie pachnące ciałko, seksowna haleczka, bielizna, szpilki, kozaczki ...
Noelia
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 165cm |
| Waga | 61kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 2200 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 1800 zł | +80 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Seks | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Strapon | ![]() |
Jeśli chcesz pozostać w zgodzie z własnym sumieniem a tego samego oczekujesz ode mnie zapraszam CIe serdecznie .
Violetta
Lubuskie, Kargowa
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 147cm |
| Waga | 61kg |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 90 zł | 1500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 1000 zł | +80 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Cunnilingus | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Oferujemy sesję BDSM.
Elenin
Lubuskie, Kargowa
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 162cm |
| Waga | 63kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 280 zł | 1200 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 250 zł | 3000 zł | +60 zł |
Narodowość
Włochy
Uslugi
| fbg(dopłata) | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Seks klasyczny | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Na spotkaniu proponuje francuz w gumce lub bez, klasycznyw dowolnych pozycjach, masasz hiszpanski, masturbacja, piss-doplata 50zl.
Catarina
Lubuskie, Kargowa
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 158cm |
| Waga | 55kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 150 zł | 3500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 250 zł | 1200 zł | +80 zł |
Włosy
Brązowe
Uslugi
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Rimming | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Jestem otwarta na wszystkie propozycje z wyłączeniem stosunku analnego.
Aurelia
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 153cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 3500 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 2800 zł | +100 zł |
Miasto
Kargowa
Uslugi
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Założęci kajdanki i będę ujerzdzałą bo uwielbiam być panią sytuacji, kocham jak kutas wchodzi mi naprawdę głęboko a przy tym głośno pojękuję i często robię się bardzo mokra.



























WhatsApp






