Sex oferty Gorzów Wielkopolski
Albertina
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 180cm |
| Waga | 48kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 3500 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 2800 zł | +100 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Dominacja | ![]() |
| Rimming | ![]() |
| Dominacja | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Witam serdecznie, Z przyjemnością chciałbym zaprosić kulturalnych panów na masaż erotyczny nagim ciałem z zakończeniem w moich dłoniach.
Olga
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 167cm |
| Waga | 63kg |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 900 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 2500 zł | +70 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Klapsy | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
| Masaż | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Prosze nie pisac kwot w smsach co i za ile wszystko jest napisane :-)nie dzwoncie bo ciezko u mnie z czasem na rozmowy:-( tylko smsy konkretne..nie piszcie co i jak i jaka cena bo Slodziaki wszystko jest w ogloszeniu.
Cosima
Minetka Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 151cm |
| Waga | 53kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 90 zł | 2800 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 250 zł | 1200 zł | +70 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Seks w gumce | ![]() |
| Rimming | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Nie odbieram nr.
Nonna
Seks klasyczny, Lubuskie
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 177cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 93-61-85 |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 1500 zł | +110€ |
| Wyjazdy | 200 zł | 2000 zł | +80 zł |
Włosy
Brąz
Sex servis
| Namiętny seks | ![]() |
| Seks | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM | ![]() |
Otwierając mój anons trafiłeś w dziesiątkę.
Albina
Gfe
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 151cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 90-61-86 |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 90 zł | 3500 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 90 zł | 900 zł | +60 zł |
Włosy
Ciemne
Sex servis
| Pieszczoty | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Zadzwoń, zapytaj a na pewno się dogadamy.
Pamela
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 151cm |
| Waga | 62kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 2500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 3500 zł | +50 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Pieszczoty | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
buzia ;-)
Inga
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 145cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 400 zł | 3500 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 2000 zł | +70 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Masaż body to body | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
| Rimming | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
; none Witajcie :) Na wstępie zaznaczę że moja oferta jest całkowicie prywatna.
Lucen
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 175cm |
| Waga | 56kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 2000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 2200 zł | +80 zł |
Narodowość
Język japoński
Uslugi
| Dyskrecja | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
| Piss | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Roksi
Lorenza
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 145cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 1000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 1200 zł | +60 zł |
Włosy
Rude
Uslugi
| Masaż body to body | ![]() |
| Dyskrecja | ![]() |
| Pieszczoty | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Miałam surowego ojca, który nie szczędził pasa.



























Poprosze SMS






