Sex oferty Gubin
Beta
Lubuskie, Gubin
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 167cm |
| Waga | 56kg |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 2000 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 900 zł | +80 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
Jeśli lubisz delikatne ciało i chcesz lizać moją wygoloną pizdeczkę, przyjedź koniecznie.
Venus
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 165cm |
| Waga | 64kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 2800 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 2800 zł | +90 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
| Dominacja | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Strapon | ![]() |
Witam wszystkich panów, którzy szukają wyjątkowego relaksu w miłym towarzystwie .
Rosalva
Wielokrotność Gubin
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 163cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 3500 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 80 zł | 2500 zł | +80 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Gfe | ![]() |
| Seks klasyczny | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Proszę o kontakt tylko konkretnych i zdecydowanych Panów o wysokiej kulturze osobistej.
Eric
Dyskrecja, Lubuskie
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 164cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 90-65-93 |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 900 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 350 zł | 1000 zł | +100 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Sex servis
| Finał na twarz | ![]() |
| Fetysze | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Cena 200 złotych obowiązuje po godzinie 22 i obcokrajowców.
Natalie
69
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 175cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 84-61-87 |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 2000 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 100 zł | 1000 zł | +90 zł |
Włosy
Ciemne
Uslugi
| Fetysz stóp | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Uległość | ![]() |
Stopy, dom erot, fetysze, piss, strapon !! Inaczej nie przyjmę- konkrety.Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!Cześć chłopaki!Tylko Dominacja,nie ma seksu z Lady wyraźnie napisane ! Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!RezerwacjeUwielbiam ssać penisa i lizać jaja! przyjmujeCześć chłopaki! codziennie od Pon do niedz 8.30-23.30. Jeśli masz ochotę na spełnienie u boku pięknej kobiety - trafiłeś idealnie.
Alice
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 174cm |
| Waga | 49kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 220 zł | 3500 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 800 zł | +90 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Anal | ![]() |
| Seks w gumce | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Zapraszam serdecznie
Cosima
Lubuskie, Gubin
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 161cm |
| Waga | 46kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 900 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 2000 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Masaż body to body | ![]() |
| Seks klasyczny | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Jeśli marzysz o spotkaniu ze zmysłową, filigranową blondynka o bardzo zgrabnym ciałku to zapraszam do mojej sypialni.
Selina
Lubuskie, Gubin
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 166cm |
| Waga | 67kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 3000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 150 zł | 3000 zł | +100 zł |
Narodowość
Mołdawski
Sex servis
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Mam nadzieję że razem spędzimy wspaniałe chwile!!! Buziak


























WhatsApp






