Escort Szprotawa
Grace
Lubuskie, Szprotawa
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 171cm |
| Waga | 57kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 1800 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 2200 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Podduszanie | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Młodziutka, zgrabna i śliczna dziewczyna, zaprasza na pikantny masaż erotyczny, klasyczny, Hiszpański...
Isabella
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 148cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 150 zł | 2200 zł | +50 zł |
| Wyjazdy | 400 zł | 1200 zł | +70 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Dominacja | ![]() |
| Masaż | ![]() |
| Rimming | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Dla Ciebie może masaż erotyczny, relaksacyjny na stole do masażu.
Amaranta
Lodzik bez gumki Szprotawa
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 151cm |
| Waga | 45kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 1500 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 100 zł | 3500 zł | +60 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Gfe | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Dildos Masaż składa się z następujących elementów: masaż pośladków, masaż zwieracza odbytu, palcówka, masaż prostaty, masaż penetracyjny dildos 18-50 cm.
Edita
Miłość klasyczna, Lubuskie
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 152cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 93-62-88 |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 2500 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 80 zł | 1000 zł | +90 zł |
Włosy
Rude
Sex servis
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
| 69 | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Sprawdź sam.
Elsa
Miłość klasyczna
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 162cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 86-63-91 |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 90 zł | 1200 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 200 zł | 1000 zł | +80 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Sex servis
| Wielokrotność | ![]() |
| Seks w gumce | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
U mnie są, niewyczerpane pokłady optymizmu, dobrej energii i inteligencji.Ubóstwiam sex, chcę poznawać nowe smaki czerpiąc szczególną satysfakcję ze wzajemnej przyjemności.W moim meni zawsze znajdziesz:-mila atmosfera i nastrój,-pieszczoty, -pocałunki po ciele, -miłość hiszpańska,-miłość francuska,-6/9,-masaż erotyczny, -delikatne klapsy, -sex w dowolnie wybranej przez ciebie pozycji,
Anita
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 146cm |
| Waga | 61kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 250 zł | 800 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 3500 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Anal | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Finał na piersi | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Całuję i zapraszam.
By Lauretta
Lubuskie, Szprotawa
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 168cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 1000 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 900 zł | +70 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Podduszanie | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Są takie miejsca na ziemi, gdzie atmosfera jest gorąca, usta same się śmieją, a ciało drży z rozkoszy.
Ludovica
Lubuskie, Szprotawa
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 183cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 1800 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 2000 zł | +60 zł |
Narodowość
Język węgierski
Sex servis
| Anal | ![]() |
| Minetka | ![]() |
| Finał na piersi | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Nie przyjmuje pod wplywem alkoholu ani innych używek.Koszt spotkanie po 22 to 200 zl pozdrawiam
Emmy
Lubuskie, Szprotawa
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 165cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 1000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 2200 zł | +80 zł |
Włosy
Ciemne
Sex servis
| Seks klasyczny | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Rimming | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM | ![]() |
Na głównej sali klubu można sobie potańczyć pod wybraną przez Was muzykę, obejrzeć tance na rurze naszych tancerek całkowicie za darmo! Spróbować swoich sił na rurze oraz porobić zdjęcia.
Rosina
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 146cm |
| Waga | 55kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 80 zł | 1000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 2000 zł | +60 zł |
Miasto
Szprotawa
Sex servis
| Piss | ![]() |
| Masaż | ![]() |
| Minetka | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Lubisz rozpieszczac kobiety? Kup swieze kwiaty, zlotą bransoletke, dobre perfumy zadna kobieta nie pogardzi tego typu prezentem:* Młoda fajna sexowna brunetka o ślicznej buzi i zgrabnym ciałku zaprasza kulturalnych zadbanych mężczyzn do swojego nowego apartamentu.



























Bez tatuażu






