Sex randki Drezdenko
Giofreddo
Lubuskie, Drezdenko
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 167cm |
| Waga | 51kg |
| Biust | AA |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 1500 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 220 zł | 1800 zł | +80 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Gfe | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
| Pieszczoty | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetish | ![]() |
Witam serdecznie ! Chcesz poczuć co to prawdziwa rozkosz zdoświadczoną kobietą? Doskonale trafiłeś!!W moim prywatnym mieszkaniu przeniosę Cię w świat odprężającego seksu, wyrafinowanych pieszczot, słodkich pocałunków.Zapewniam, że znam się na rzeczy i doskonale wiem, jak sprawić mężczyźnie przyjemność.Cześć chłopaki!; underline Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki!Oferowane usługiUwielbiam ssać penisa i lizać jaja!: Cześć chłopaki!; (0, 142, 2); underlineUwielbiam ssać penisa i lizać jaja! seks klasyczny w różnych pozycjach namiętne pocałunkimasaż erotyczny masaż relaksacyjny miłość francuska w zabezpieczeniumiłość francuska bez zabezpieczenia (higiena 100%)finał na ciałomiińetkadyskrecja mila rozmowazabawy z gadżetami +100złCześć chłopaki!W 150 zł nie wchodzi całość oferowanych usług Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki! ; underlineCena za godzinę 300zł ; underline30minut - 150zł Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! PO GODZINIE 20-00 TYLKO SZYBKI NUMEREK 200ZŁCześć chłopaki!Nie wykonujęUwielbiam ssać penisa i lizać jaja!leftseksu bez zabezpieczenia seksu cału godzinie seksu analnego francuzkiego z połykiem finału na twarz
Feast
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 150cm |
| Waga | 55kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 100 zł | 1500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 2000 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Minetka | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Do usłyszenia. Czekamy na zaproszenie do odwiedzenia.
Giosetta
Finał na piersi Drezdenko
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 157cm |
| Waga | 67kg |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 800 zł | +60€ |
| Wyjazdy | 150 zł | 800 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Finał na twarz | ![]() |
| Lodzik bez gumki | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Witam Panów :)Jestem wykwalifikowaną masażystka z 2 letnim doświadczeniem, masuje w raz z kolezankami Laura i Mileną w naszym prywatnym gabinecie :) wykonujemy również duety oraz masaż czworokąt :)Zapraszam na masaż mocno erotyczny, który wykonuje nagim ciałem w blasku świec i w rytm relaksującej muzyki.
Berta
Zmiany pozycji, Lubuskie
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 166cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 83-61-89 |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 1800 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 120 zł | 2200 zł | +70 zł |
Włosy
Brąz
Uslugi
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Pieszczoty | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Uległość | ![]() |
Esencja kobiecości z dozą elegancji...
Jasmine
Zabawa wibratorem
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 168cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 87-61-87 |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 2000 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 350 zł | 3000 zł | +60 zł |
Włosy
Branżowe
Sex servis
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Jestem delikatna, spokojna, lubiąca się pieścić i przytulać. Zapraszam do szczegółów anonsu żeby się zapoznać co tak naprawdę jest u mnie możliwe.
Alexander
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 168cm |
| Waga | 45kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 1200 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 2500 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Spełnię Twoje potrzeby i pragnienia.
Elenin
Lubuskie, Drezdenko
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 156cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | Naturalne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 1200 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 1200 zł | +90 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Finał w ustach | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Seks | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Zapraszam do mojego prywatnego mieszkanka jestem miła i ciepła kobietka
Olivia
Lubuskie, Drezdenko
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 174cm |
| Waga | 62kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 180 zł | 800 zł | +50 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 800 zł | +50 zł |
Narodowość
Polska
Uslugi
| Wielokrotność | ![]() |
| Masaż | ![]() |
| Finał na piersi | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Cześć chłopaki!Witam spragnionych Panów ;)Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Na spotkaniu oferuję sex klasyczny w roznych pozycjach, oralny w zabezpieczeniu.
Angelica
Lubuskie, Drezdenko
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 149cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 1800 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 2000 zł | +70 zł |
Włosy
Rude
Sex servis
| Finał na ciało | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Cunnilingus | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lesbian show | ![]() |
Jestem bardzo atrakcyjna, wysoka, zgrabna, długonoga brunetka oładnej buzi.
Valeria
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 169cm |
| Waga | 63kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 120 zł | 1500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 900 zł | +80 zł |
Miasto
Drezdenko
Uslugi
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
to znaczy że mnie nie ma, zadzwoń później*:).Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki! Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki! W NOCY NIE PRACUJĘ* Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja! Cześć chłopaki! NIEWYJEŻDŻAM NA WYJAZDY* Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki!Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!Cześć chłopaki!Hej chceszUwielbiam ssać penisa i lizać jaja!posmakować pięknej i słodkiej kobiety, lubię martini i truskawki mogę być twojá luksusową kochanká,z którą możesz przeżyć niezapomniane chwile relaksu i odprężenia.


























Poprosze SMS






