Polki szukają seksu Kargowa
Bella
Lubuskie, Kargowa
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 180cm |
| Waga | 63kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 2000 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 900 zł | +120 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| Seks | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Piss | ![]() |
Jestem niczym viagra, dotykasz mnie i od razu jesteś gotowy do akcji.
Zoe
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 150cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 200 zł | 1800 zł | +50 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 1000 zł | +70 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Nie umawiam się przez sms-y.
Nasia
Finał na piersiach Kargowa
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 162cm |
| Waga | 56kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 90 zł | 3000 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 100 zł | 800 zł | +60 zł |
Oczy
Niebieskie
Sex servis
| 69 | ![]() |
| Dominacja | ![]() |
| Seks w gumce | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Wpływa to na poprawną pracę prostaty.2.Łagodzi lub niweluje ból związany z zapaleniem prostaty.
Amaranta
Wspólna kąpiel, Lubuskie
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 176cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 90-63-89 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 2800 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 1500 zł | +60 zł |
Włosy
Brązowe
Uslugi
| 69 | ![]() |
| Anal | ![]() |
| Miłość klasyczna | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Konkretna i pewna siebie Lady znająca klimat i z porządnym image. Cześć chłopaki!Ja konkretna i też nie każdy mnie interesuje, stąd jak sie umówisz a nie stawisz mimo rezerwacji apartamentu masz blok rozumiesz!!.
Benigna
Piss
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 157cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 87-64-83 |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 100 zł | 2000 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 250 zł | 2800 zł | +80 zł |
Włosy
Branżowe
Sex servis
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Spotykasz się wyłącznie ze Mną.
Riva
Lubuskie, Kargowa
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 163cm |
| Waga | 47kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 90 zł | 1000 zł | +50 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 900 zł | +70 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Anal | ![]() |
| Masaż | ![]() |
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Rozmasowanie punktów spustowych reguluje poziom płynu nasiennego w gruczole krokowym, poprawia przepływ krwi i zmniejsza napięcie mięśni krocza, rozciąga i rozluźnia owe mięśnie.
Daria
Lubuskie, Kargowa
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 153cm |
| Waga | 56kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 400 zł | 1800 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 2200 zł | +60 zł |
Narodowość
Litewski
Uslugi
| Pieszczoty | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Zabawa wibratorem | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fisting anal | ![]() |
Całuję i czekam na twój telefon ! ! !
Elsa
Lubuskie, Kargowa
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 161cm |
| Waga | 67kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 1800 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 2500 zł | +100 zł |
Włosy
Ciemne
Sex servis
| Minetka | ![]() |
| Piss | ![]() |
| Oral | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Zrobię Ci również rimming życia.
Giovanna
| Wiek | 22 |
| Wzrost | 150cm |
| Waga | 55kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 200 zł | 1500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 1000 zł | +50 zł |
Miasto
Kargowa
Sex servis
| Finał na ciało | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
Spełnię Twoje wszystkie zachcianki i pragnienia. Cześć, tu Roxy, gorąca mamuśka, która potrafi zawstydzić niejedną młodą laskę.



























WhatsApp




