Callgirls Gorzów Wielkopolski
Katerina
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 150cm |
| Waga | 60kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 120 zł | 2500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 1800 zł | +120 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| 69 | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Zapraszamy Panie tancerki, hostessy i masażystki.
Noemi
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 167cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 100 zł | 1000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 1500 zł | +90 zł |
Oczy
Piwne
Uslugi
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Anal | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
oferuje miłość francuską, seksik w różnych pozycjach, buziaczki do uzgodnieniana spotkaniu.
Elena
Finał na twarz Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 172cm |
| Waga | 57kg |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 3500 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 250 zł | 1800 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Pocałunki | ![]() |
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Uległość | ![]() |
zapraszam. Moja erotyczna fantazja nigdy sie nie kończy.
Lia
Namiętny seks, Lubuskie
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 156cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 93-61-86 |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 120 zł | 2800 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 220 zł | 2200 zł | +90 zł |
Włosy
Czarne
Sex servis
| Finał na twarz | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Klapsy | ![]() |
Magia kombinacji dotyku i gadżetów sprawi, ze nie będziesz mógł zapanować nad swoim ciałem a wysoki poziom podniecenia będzie się utrzymywał od początku trwania sesji aż do jej zakończenia.
Sybil
Wielokrotność
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 164cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 92-62-84 |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 1500 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 2200 zł | +80 zł |
Włosy
Rude
Sex servis
| Seks hiszpański | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
| Minetka | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Jeśli szukasz czegoś innego niż w moim anonsie.
Bianca
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 152cm |
| Waga | 60kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 800 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 1000 zł | +80 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| fbg(dopłata) | ![]() |
| Masaż relaksacyjny | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM | ![]() |
Wyzwolona seksualnie, pełna temperamentu i fantazji dziewczyna zaprasza na namiętny relaks.
Mirabella
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 165cm |
| Waga | 56kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 1800 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 90 zł | 800 zł | +90 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Seks w gumce | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Sex hiszpański | ![]() |
Stawiam na naturalność.
Lina
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 155cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | 1 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 1500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 2200 zł | +70 zł |
Narodowość
Włoski
Sex servis
| Miłość klasyczna | ![]() |
| 69 | ![]() |
| Finał w ustach | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lizanie jajeczek | ![]() |
Moje doświadczenie, siłę, nietuzinkowość.
Penelope
Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
| Wiek | 28 |
| Wzrost | 166cm |
| Waga | 45kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 220 zł | 2000 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 2200 zł | +60 zł |
Włosy
Brązowe
Sex servis
| Finał na piersiach | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Strapon | ![]() |
Szanujmy swój czas.
Lucrezia
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 164cm |
| Waga | 52kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 250 zł | 2800 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 900 zł | +70 zł |
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Uslugi
| Miłość klasyczna | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lesbian show | ![]() |
to zapraszam na upojne chwile w moim towarzystwie...Uwielbiam ssać penisa i lizać jaja!


























Młoda nimfomanka






