Ogłoszenia towarzyskie Bytom Odrzański
Gina
Lubuskie, Bytom Odrzański
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 159cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 180 zł | 1500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 900 zł | +60 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Seks | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Seks w gumce | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM | ![]() |
Masaż wykonywany całym nagim ciałem połączony z pikanterią miłości francuskiej sprawi Ci przyjemność, której pragniesz...
Benigna
| Wiek | 25 |
| Wzrost | 182cm |
| Waga | 63kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 1500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 1000 zł | +90 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Fetysz stóp | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
| Oral | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM | ![]() |
Seks klasyczny w wielu pozycjach na najwyższym poziomie.
Olivia
Miłość klasyczna Bytom Odrzański
| Wiek | 19 |
| Wzrost | 147cm |
| Waga | 63kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 90 zł | 1200 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 150 zł | 1000 zł | +80 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Finał na piersi | ![]() |
| Lodzik bez gumki | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Jestem bardzo szczupła z wysportowanym ciałkiem.
Edita
Finał w ustach, Lubuskie
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 167cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 87-62-89 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 900 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 1000 zł | +80 zł |
Włosy
Branżowe
Uslugi
| Masaż body to body | ![]() |
| Rozmowa | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Foto / Video rec | ![]() |
Umawiając się na spotkanie, to ja otworzę Tobie drzwi :) Ogłoszenie dla mężczyzn, którzy cenią naturalną atmosferę spotkania.
Camille
Klasyczny w zabezpieczeniu
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 155cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 87-64-83 |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 zł | 1800 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 250 zł | 2500 zł | +70 zł |
Włosy
Ciemne
Sex servis
| Lodzik bez gumki | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Sex hiszpański | ![]() |
Zastanawiasz się jaka jestem naprawdę? Jestem świadoma swojej urody, zadbaną młodą kobietą,która najlepiej będzie się czuła przy Tobie, w towarzystwie prawdziwego Gentelmena. Dwóch panów naraz też nie przyjmę.
Vesta
| Wiek | 24 |
| Wzrost | 164cm |
| Waga | 56kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 220 zł | 1200 zł | +50 zł |
| Wyjazdy | 200 zł | 900 zł | +80 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Pieszczoty | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Piss | ![]() |
seks francuzik minetka zabawa z wibratorem ...
Eric
Lubuskie, Bytom Odrzański
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 172cm |
| Waga | 54kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 2500 zł | +100 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 1500 zł | +70 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Finał na piersi | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
| Seks | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
Jeśli lubisz spragnione sexu kobiety to zapraszam Cię na spotkanie ze mną.
By Lauretta
Lubuskie, Bytom Odrzański
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 169cm |
| Waga | 62kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 3000 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 120 zł | 900 zł | +90 zł |
Narodowość
Portugalski
Uslugi
| Fetysze | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
| Finał na piersiach | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Męski anal | ![]() |
Grzeszna i napalona blondynka zaprasza na erotyczne uniesienia.



























Poprosze SMS






