Towarzyskie oferty Krosno Odrzańskie
Italia
Lubuskie, Krosno Odrzańskie
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 151cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | Piękne |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 350 zł | 800 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 220 zł | 1000 zł | +100 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Delikatne pocałunki | ![]() |
| Masaż body to body | ![]() |
| Wspólna kąpiel | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
Witam miłych Panów!Jeżeli interesuje Cię MASAŻ RELAKSACYJNO-EROTYCZNY w wykonaniu doświadczonej, PROFESJONALNEJ MASAŻYSTKI .....to ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.Zdobyte doświadczenia sprawią,że znając Twoje potrzeby ....jestem w stanie.....ukoić Twoje zmysły .Magia zmysłów, którą przekazuję przez dotyk na długooderwie Cię od codzienności.Mój DOTYK sprawia, że MASAŻ RELAKSACYJNO-EROTYCZNYbędzie jedną z najlepszych metod terapeutycznych......Umiejętnie wkomponowany w masaż erotycznywzbogaci Twoje poczucie relaksu i odprężenia.Gwarantuję Tobie prawdziwy masaż całego ciała zmiejscami intymnymi do PEŁNEJ SATYSFAKCJI SEKSUALNEJ......*********************************************Masaż kończę erotycznie masażem francuskim...SEX-em.<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<MASAŻ staram się wykonywać na najwyższym poziomie.Masaż wykonuję na oliwie- która zostaje umiejętnie rozprowadzona i wmasowana w Twoje ciało...Gwarantuję miłe spędzenie czasu, komfortowe warunki oraz niezapomniane odprężenie.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Serdecznie zapraszam...... Mam do zaoferowania smukłe aksamitne ciało, wyjątkowy biust, kształtną pupę, wilgotną muszelkę i gorące usta.
Beatrice
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 154cm |
| Waga | 63kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 900 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 2800 zł | +60 zł |
Oczy
Niebieskie
Uslugi
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
| Wielokrotność | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM | ![]() |
Mam ambitne plany co do swojej przyszłości.
Amber
Miłość klasyczna Krosno Odrzańskie
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 168cm |
| Waga | 65kg |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 800 zł | +110€ |
| Wyjazdy | 250 zł | 1500 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Sex servis
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| BDSM | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
Uslugi (Extra)
| BDSM | ![]() |
Mieszkanie dezynfekowane ).
Roxanne
Fetysze, Lubuskie
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 166cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 84-64-93 |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 150 zł | 2800 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 1000 zł | +70 zł |
Włosy
Branżowe
Sex servis
| Seks w gumce | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
| Namiętny seks | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Fetysz stóp | ![]() |
Czekam na ciebie kochanie .
Klarte
Finał na piersi
| Wiek | 29 |
| Wzrost | 164cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 90-60-83 |
| Biust | A |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 250 zł | 1500 zł | +90€ |
| Wyjazdy | 300 zł | 2000 zł | +70 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Uslugi
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
| Zmiany pozycji | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Foot Fetish | ![]() |
Lekka dominacja...
Aza
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 159cm |
| Waga | 61kg |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 180 zł | 1200 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 250 zł | 1800 zł | +90 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Podduszanie | ![]() |
| Piss | ![]() |
| Gfe | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Piss | ![]() |
Uwielbiam czułe pieszczoty i pocałunki. Dwóch panów naraz też nie przyjmę.
Feast
Lubuskie, Krosno Odrzańskie
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 172cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | 2 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 3000 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 180 zł | 1500 zł | +60 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Wspólna kąpiel | ![]() |
| Oral | ![]() |
| Podduszanie | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM Profesjonalnie | ![]() |
Jestemsympatyczną, bardzo elegancka, wytworna i niezwykle seksowna...Otwartą, zawsze uśmiechniętą, uwielbiam sex, zabawę oraz wyrafinowane fantazje.
Nadine
Lubuskie, Krosno Odrzańskie
| Wiek | 18 |
| Wzrost | 145cm |
| Waga | 66kg |
| Biust | 3 |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 80 zł | 2800 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 100 zł | 2500 zł | +70 zł |
Narodowość
Austriacki
Uslugi
| Minetka | ![]() |
| Seks | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Sex hiszpański | ![]() |
Mam duza kolekcje strojow i gadzetow, realizuje scenariusze po wczesniejszym omowieniu ich na spotkaniu.
Marianne
Lubuskie, Krosno Odrzańskie
| Wiek | 27 |
| Wzrost | 146cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | Małe |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 2800 zł | +70 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 1000 zł | +100 zł |
Włosy
Brązowe
Sex servis
| Piss | ![]() |
| fbg(dopłata) | ![]() |
| Klapsy | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Uległość | ![]() |
Jeślicenisz sobie kobiety z klasą, ta oferta jest idealna właśnie dla Ciebie ;-).Podstawą znajomości zemnąjest obopólna dyskrecja i kultura.



























Zapraszam na miłe spotkanie






