Sex randki Babimost
Faith
Lubuskie, Babimost
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 173cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | C |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 300 zł | 2800 zł | +80 zł |
| Wyjazdy | 300 zł | 1800 zł | +130 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Seks w różnych pozycjach | ![]() |
| Zmiany pozycji | ![]() |
| Lodzik głęboki | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Rimming | ![]() |
Przywitam Cię z uśmiechem na twarzy w seksownej bieliźnie i szpileczkach..
Aza
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 145cm |
| Waga | 58kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 1500 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 250 zł | 800 zł | +60 zł |
Oczy
Zielone
Uslugi
| Finał w ustach | ![]() |
| Lodzik | ![]() |
| Seks hiszpański | ![]() |
Sex servis (Extra)
| BDSM | ![]() |
Do zobaczenia
Oriana
Minetka Babimost
| Wiek | 21 |
| Wzrost | 153cm |
| Waga | 63kg |
| Biust | 4 |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| W lokalu | 120 zł | 2000 zł | +70€ |
| Wyjazdy | 90 zł | 1200 zł | +70 zł |
Oczy
Zielone
Sex servis
| Lodzik bez gumki | ![]() |
| Finał na twarz | ![]() |
| Fetysz stóp | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
pl, na udostępnianie treści mojego ogłoszenia wraz z zdjęciami.
Genevra
BDSM, Lubuskie
| Wiek | 20 |
| Wzrost | 176cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 88-62-90 |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 2200 zł | +50€ |
| Wyjazdy | 90 zł | 900 zł | +80 zł |
Włosy
Rude
Uslugi
| Rozmowa | ![]() |
| Minetka | ![]() |
| Piss | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Rimming | ![]() |
Puszysta kocica zapraszana super lodzika, pieszczoty całego ciała, seks w dowolnych pozycjach, zabawy z wibratorem, namiętne pocałunki, miłość hiszpańska, 69, . Nie mam nic wspólnego z salonami.
Amber
Zabawa wibratorem
| Wiek | 30 |
| Wzrost | 168cm |
| Biust - Talia - Pośladki | 88-63-84 |
| Biust | Selikon |
Cennik
| 1 godz | Całą noc | +1 godz | |
| U mnie | 400 zł | 1200 zł | +80€ |
| Wyjazdy | 120 zł | 900 zł | +100 zł |
Włosy
Ciemny brąz
Sex servis
| Dominacja | ![]() |
| Piss | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Lesbian show | ![]() |
Nie wykonuję sexu analnego.
Bella
| Wiek | 26 |
| Wzrost | 172cm |
| Waga | 51kg |
| Biust | B |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 1500 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 80 zł | 3500 zł | +100 zł |
Oczy
Brązowe
Uslugi
| Zabawa wibratorem | ![]() |
| Minetka | ![]() |
| Delikatne pocałunki | ![]() |
Sex servis (Extra)
| Pokazy dla fetyszystów | ![]() |
Zapraszam czekam tylko na Ciebie
Verena
Lubuskie, Babimost
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 145cm |
| Waga | 46kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 300 zł | 1800 zł | +60 zł |
| Wyjazdy | 280 zł | 1000 zł | +60 zł |
Oczy
Piwne
Sex servis
| Cunnilingus | ![]() |
| Oral | ![]() |
| Finał na ciało | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
Ogłoszenie kieruję do Panów ceniących sobie luksus, dyskrecje, szczerość oraz klimat spotkania na najwyższym poziomie.
Gilda
Lubuskie, Babimost
| Wiek | 23 |
| Wzrost | 180cm |
| Waga | 46kg |
| Biust | Duże |
Cennik
| 1 godz | Noc | +1 godz | |
| U mnie | 350 zł | 900 zł | +90 zł |
| Wyjazdy | 350 zł | 800 zł | +90 zł |
Narodowość
Litewski
Sex servis
| BDSM | ![]() |
| Klasyczny w zabezpieczeniu | ![]() |
| Zmiany pozycji | ![]() |
Uslugi (Extra)
| Strapon | ![]() |
Godzina z sexem analnym i finałem w ustach 250 zł NIE odbieram nr zastrzeżonych i nie odpisuję nasms-y



























Języki: Angielski, Niemiecki






